logo

Hizmetlerimiz

İLAÇLAMA HİZMETLERİ
İstanbul genelinde her türlü haşere ve fare sorunlarına servisimiz vardır.
Unutmayalım; "DOĞRU İLAÇ" , "DOĞRU UYGULAMA" ve "UYGULAMADA SÜREKLİLİK" haşere mücadelesinin temel koşullarındandır. Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet anlayışımızla Her semte 24 Saat servisimiz vardır.
 

HAŞERELER İÇİN JEL UYGULAMASI
Haşere mücadelesinde, yeni jenerasyon ürün olan. Goiath Gel ile Max Force Gel kullanılacaktır. Gel uygulaması öncesinde hazırlık, sonrasında temizlik yapma zorunluluğu yoktur. Uzun süre etkisi devam eder. Toksisite ve gıdalara bulaşma riski yoktur. Ortamda bulunan insanlar için herhangi bir zehirlenme, hava yoluyla teneffüs etme riski bulunmamaktadır. Sprey uygulamasında ortamda açık gıda maddesi bulundurulmayacaktır.
 

FARELER
Kemirgen mücadelesi başlangıçta, 15 gün ara ile yapılacak olan 2 ilaçlama ve kontrol şeklindedir. Bu program sonucu ortamda var olan kemirgenler tamamen yok edilir. Daha sonra giriş yapacak olanların yuvalanma ve çoğalmalarını önlemek amacıyla aylık periyodlarla ilaçlama ve kontroller yapılması gerekmektedir. Yapılacak mücadelede Amerika ve Fransa’dan ithal, antikoagülan etkili rodentisidlerin granür ve mum blok formları kullanılacaktır. Bu ürünlerden 5- 10 gr yiyen kemirgenler 4-6 gün içinde çoğunlukla yuvalarında ölürler. Bağışıklık oluşmaz. Kokuşma olayına rastlanmamıştır. Ürünlerin uygulaması yem istasyonları içerisinde yapılacaktır.

ZARARLILAR & TÜRLERİ
Bit, pire, sinek ve tahtakurusu gibi böcekler ile kene ve akarlar eklembacaklılar (Arthropoda) denen geniş bir omurgasız hayvanlar grubunun asalak üyeleridir. Bu hayvanlar insanların kanını emerken. taşıdıkları bir çok hastalık etkenini de bulaştırır, ısırık ve sokmalarıyla çeşitli bozuklukların ortaya çıkmasına neden olurlar Kene ve akar Acarina grubu içinde sınıflandırılan 5 bini aşkın türden oluşur. En ufakları milimetrenin onda biri kadardır. En irileri ise 3 cm uzunluğa erişir. Acarina içinde genellikle alttakım düzeyinde sınıflandırılan Ixodida grubu kene, bütün öbür grup üyeleri akar adıyla tanınır. Ama bu iki terimden bazen biri diğerinin yerine kullanılmakta, bazen Acarina grubunun sıcakkanlı hayvanlarda asalak yaşayan türlerine kene, bitkilerle beslenen türlerine akar adı verilmektedir. Burada akar ve kene ayırımı başta belirtilen bilimsel sınıflandırma temelinde yapılmıştır

TEKNİK CİHAZ VE UYGULAMALAR
Elektronik U.L.V. makineleriyle kapalı alan ilaçlaması
Mekanik pülvarizatörlerle kapalı ve açık alan
Sırt pülverizatörleriyle bahçe ve açık alan
İstasyon yöntemiyle kemirgen mücadelesi
Kemirgenler için Granür,yapışkan ve mumblok formundaki rodentisitlerle ilaçlama
Jel formundaki ilaçlarla haşere kontrol hizmetleri
 

 

 

HAŞERELER İÇİN JEL

jel uygulamaHaşere mücadelesinde, yeni jenerasyon ürün
DEVAMI...

TEMİZ İŞÇİLİK

temiz iscilikSafari İlaçlama genç ve dinamik uzman kadrosu ile
DEVAMI...

TEKNİK CİHAZ VE UYG.

ulv makineElektronik U.L.V. makineleriyle kapalı alan ilaçlaması
DEVAMI...

ONLİNE TEKLİF

online-teklifHaşere ilaçlamada sınırsız çözümleri ile her zaman
DEVAMI...

ZARARLILAR & TÜRLERİ

zararlilar ve turleriBit, pire, sinek ve tahtakurusu gibi böcekler ile kene ve
DEVAMI...

7/24 SERVİS

servis araciİstanbul genelinde her türlü haşere ve fare sorunları
DEVAMI...